Turystyka nurkowa   Archiwum Agencja turystyczna Kontakt
  Sudan

  Kursy wg programów PADI

wszystkie kursy prowadzimy w małych, dostosowanych do warunków, grupach. Możesz zdobyć uprawnienia podstawowe na bardzo skondensowanym kursie OWD PADI. Możesz również podnosić swoje uprawnienia na kolejnych kursach. Skontaktuj się z nami, zawsze znajdziemy coś interesującego dla Ciebie

Kursy specjalistyczne:

  • Nitrox - to szybki i nietrudny kurs nauki posługiwania się wzbogaconymi tlenem mieszankami oddechowym. Po nurkowaniu będziesz czuł się lepiej, a twój czas pobytu na głębokości będzie znacznie dłuższy niż na zwykłym powietrzu.

  • Suche skafandry - proponujemy go do przeprowadzenia w Polsce, ale gdy ktoś ma awersję do słonej wody to możemy go również przeprowadzić w Egipcie

  • Głębokie - to doskonale nadający się na warunki Egipskie kurs. Jak posługiwać się sprzętem głęboko? Jak zaplanować i przeprowadzić nurkowanie zbliżone do dekompresyjnego? Głębsza niż normalnie eksploracja Canionu i Litle Canionu.

  • Wraki - przeprowadzenie tego kursu na Thieselgormie to marzenie niejednego nurka. Bądź tam i naucz się posługiwać poręczówką, Jak wycinać się z sieci? Nauczysz się również obsługiwać MIB.

  • Nawigacyjne -Jak łatwo znaleźć drogę powrotną. Jak posługiwać się dobrze kompasem? To wszystko w miłych i przejrzystych wodach.

  • Nocne - Nurkowanie w Canionie nocą jest marzeniem niejednego. Jak to jednak zrobić bezpiecznie i bez stresu. Zaplanować i przeprowadzać nurkowania nocne nauczysz się na tym kursie.

  • Projekt AWARE - Rafa w Egipcie niestety jest ciągle niszczona. Przyczyniają się do tego nurkowie jak i zakłócona równowaga ekosystemu. Na tym kursie będziemy również nurkować i oczyszczać rafę z największego po człowieku zagrożenia - korony cierniowej. Butle z powietrzem dostaniesz za darmo gdy przyczynisz się do ratowania rafy.

  • Doskonała pływalność zerowa - Który z początkujących nurków nie ma problemów z utrzymaniem neutralnej pływalności na każdej głębokości. Tutaj możesz nauczyć się więcej. Jak rozkładać balast? Jak dobierać go do wyporności skafandra i wody? Jak odpowiednio posługiwać się inflatorem.

Zobacz tutaj co na temat wyjazdów warto wiedzieć

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

szisza.jpg (106485 bytes)   we1.jpg (128102 bytes)

Zdjęcia z naszych wypraw:

inne znajdziecie w naszym archiwum

 

  Chorwacja
   Egipt
informacje ogólne
zakwaterowanie
miejsca nurkowe
kursy w Egipcie
  terminy