Home

AKP PLUSK w Poznaniu
tel. 601 534 729, +48 61 622 75 70 fax. +48 61 622 75 70

 

ArchiwumAgencja turystycznaKontakt
Kursy motorowodne

Prowadzimy w Poznaniu, Jastarni, kursy motorowodne na stopnie- patenty motorowodne, kursy motorowodne:

Szkolimy teoretycznie na patenty sternika motorowodnego i motorowodnego sternika morskiego w centrum Poznania w doskonale wyposażonej sali konferencyjnej. Pływamy na blisko położonym centrum jeziorze Maltańskim - jedyna szansa aby popływać motorówką po torze regatowym. Nasze ceny zawierają wszystkie opłaty za kurs, egzamin i wydanie patentu. Nie mamy ukrytych kosztów. Materiały w formie elektronicznej dostępne są na zajęciach teoretycznych. Możliwe jest indywidualne zaplanowanie zajęć. Patenty po egzaminie wysyłamy na wskazany adres. Kurs motorowodny organizowany jest w każdym miesiącu sezonu motorowodnego w Poznaniu niezależnie od liczby chętnych. Zawsze prowadzone są zajęcia teoretyczne i pływania. Organizujemy kursy motorowodne również w innych miastach. Kursy motorowodne w naszym klubie organizowane są od 17 lat.

Najbliższe kursy na stopień sternika motorowodnego, motorowodnego sternika morskiego oraz licencję na holowanie narciarza wodnego:

 • wrzesień 2013 - Poznań - kurs motorowodny w Poznaniu rozpocznie się - 2 września o godz. 19,00  Wszystkie zajęcia teoretyczne odbędą się w sali konferencyjnej na parterze Domu Studenckiego Jowita ("AKUMULATORY") przy Rondzie Kaponiera. Wykłady zwykle odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 19,00 lub wyjątkowo o 18,00 lub 20,00.  Terminy proszę potwierdzić telefonicznie. Kolejne zajęcia odbędą się 9 września.
  Manewrówka (pływania) oraz egzamin na jez. Maltańskim w Poznaniu. Egzamin planowany jest 23 września. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej - będzie prowadzony na Malcie w Poznaniu

kolejne kursy w 2013 roku:

 • październik - kurs motorowodny w Poznaniu

2014:

 • marzec - kurs motorowodny Poznań,

 • kwiecień - kurs motorowodny Poznań,

 • maj - kurs motorowodny Poznań,

 • czerwiec - kurs motorowodny Poznań, Gorzów Wlkp.

 • lipiec - kurs motorowodny Poznań,

 • lipiec - kurs motorowodny Ustronie Morskie (camping AWF tel. 601 534 729) zajęcia odbywać będą się codziennie. Można ukończyć kurs w czasie tygodniowego urlopu.

 • sierpień - kurs sternika Poznań, kurs sternika Ustronie Morskie, kurs sternika Jastarnia, w Gorzowie Wielkopolskim

 • wrzesień - patent motorowodny Poznań

 • październik - kursy motorowodne Poznań
   

grupy zorganizowane (minimum 8 osób) zapraszamy do kontaktu. Możliwe jest zorganizowanie szkolenia w innych miejscach w Polsce po preferencyjnych cenach.

Wyświetl większą mapę                                                                                   Wyświetl większą mapę

Kursy na licencję holowania obiektów latających:

 • czerwiec - kurs Poznań, Gorzów

 • lipiec, sierpień - kurs Ustronie Morskie (zgłoszenia na campingu AWF), Jastarnia (ratownicy)

 • wrzesień - Poznań -

 • październik - Poznań

kontakt bezpośredni w sprawie kursów: tel. 601 534 729 i tel. lub mailem

Zajęcia teoretyczne i praktyczne według aktualnego programu Polskiego Związku Motorowodnego i Nart Wodnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sportu z 9 kwietnia 2013 roku.

kurs motorowodny Poznań, Poznaniu Wielkopolsce Kiekrz, Luboń, Kostrzyń, Kościan, poznańskie kursy motorowodne, kursy  motorowodne narciarz wodny, spadachron za motorówką, parasailings sternik motorowodny Poznań                                       Kursy na sternika motorowodnego w Poznaniu  Motorówki w Poznaniu, sternika motorowodnego, sternik, patentu, patent, patentem, pateny,, kursy motorowodne Poznań, kursy motorowodne w Poznaniu, kurs na na patent motorowoenyy, kursy motorowodne, kursy na sternika;

sternika motorowodnego
motorowodnego sternika morskiego
licencja holowania narciarza i obiektów nawodnych
licencja holowania obiektów latających